Filmowanie


Filmowanie jest jedną z naszych pasji i efektami tej pasji chcemy się z Wami podzielić. Aby sprostać Waszym oczekiwaniom jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje dotyczące Waszego filmu. Zwracamy uwagę na najdrobniejsze szczegóły aby gotowy materiał filmowy w pełni zadowolił Wasze oczekiwania. Uważamy, że wzajemne zaufanie w tworzeniu tej niepowtarzalnej chwili powinno być priorytetem. Korzystając z naszych usług otrzymacie wysokiej jakości reportaż zrealizowany w technologii cyfrowej. Pozwala ona na zastosowanie ciekawego montażu, a gdy zajdzie potrzeba, wielu atrakcyjnych efektów specjalnych, co sprawi, że film będzie nie tylko unikalną pamiątką ale i fascynującą przygodą.


Rola Kamerzysty

Podczas filmowania staramy się uchwycić sceny i osoby biorące w nich udział w naturalnych sytuacjach, nie próbujemy reżyserować wydarzeń. Doskonale rozumiemy co powinno cechować dobry film dokumentalny, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy przewidzeć następujące po sobie wydarzenia i odpowiednio na nie zareagować.


Ozdobniki

Do pewnego rodzaju filmów (np. relacji ze ślubu, wesela ) nagrywamy fabularyzowane klipy filmowe lub tworzymy pokazy zdjęć, zgodnie z Waszym życzeniem. Mają one na celu urozmaicenie i uatrakcyjnienie relacji.


Wygląd zewnętrzny

Wygląd zewnętrzny płyty i etui nie jest może decydującą sprawą, ale materiał w ładnym, estetycznym opakowaniu z całą pewnością podnosi atrakcyjność całej produkcji. Dlatego okładki i nadruki na płytach wykonujemy z równą starannością co montaż materiału wideo.


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress